Použití skupin

Co jsou skupiny ?

Skupiny. Každá skupina se skládá z mnoha členů, kteří mohou publikovat příspěvky ve skupině. Můžete vytvořit novou skupinu nebo se připojit již k vytvořené skupině.

Jak vytvořit skupinu?

Chcete-li vytvořit novou skupinu, přejděte do sekce skupiny v hlavní navigaci a klikněte na odkaz Vytvořit skupinu. Otevře se nová stránka, kde si vytvoříte novou skupinu.

Výchozí volba je vybrána veřejná skupina. To znamená, že se každý uživatel v síti může připojit ke skupině a přidat příspěvky a číst zprávy ostatních.

Další možnost je soukromá skupina. V soukromé skupině se mohou připojit uživatelé pouze na základě pozvání a příspěvky nejsou veřejně k dispozici všem uživatelům sítě.

Jak se mohu připojit ke skupině?

Abyste se stali členem veřejné skupiny stačí navštívit profil a kliknout na tlačítko Připojit ke skupině v pravém horním rohu, kde je ikonka se znakem + . Tato skupina se poté zobrazí na vaší zdi pod záložkou skupiny a i ve vašem profilu, a váš avatar se zobrazí v záložce Členové , v profilu skupiny.

Jaké jsou soukromé skupiny?

Soukromé skupiny jsou přístupné pouze uživatelům, kteří byli pozváni, tj., kteří obdrželi pozvánku. Příspěvky v soukromých skupin, nejsou veřejně k dispozici všem uživatelům v síti MyDamak.cz.

Soukromé skupiny jsou vhodné pro sdílení důvěrných informací a diskuzí, které by neměly být veřejné.

Chcete-li vytvořit soukromou skupinu, zvolte možnost soukromá skupina při vytváření nové skupiny.

Pokud máte již veřejnou skupinu a chcete ji převést na soukromou. Přejděte na profil skupiny a zvolne záložku Nastavení skupiny a vyberte možnost soukroma skupina .

Copyright © 2011 MyDamak.cz · Změnit vzhled ·Sms zdarma do všech sítí · Kontakt
Карта Сайта