Přispěvky

Nová zpáva v profilu

Chcete-li vytvořit nový příspěvek v MyDamak.cz, stačí kliknout na oranžové tlačítko v levém sloupci zdi nebo klávesovou zkratku P. Nejen, že můžete psát do příspěvku jen text, můžete také připojit odkazy, obrázky, videa a soubory. V horní části tohoto formuláře, uvidíte kde příspěvek sdílet. Můžete si vybrat, sdílet jako můj příspěvek nebo zaslat příspevek do skupiny, můžete také poslat jako soukromou zprávu uživateli. Když vyberete soukromou zprávu uživateli, vše, co musíte udělat, je začít psát jméno osoby, a budou vám automaticky vyhledávány jména uživatelů v síti podle písmen které zadáte.

Odkaz na uživatele v příspěvku

Můžete uvést odkaz na konkrétního uživatele tak, že přidáte @ symbol před své jméno - například @jmeno. To znamená, že uživatelé jméno se stane odkaz na uvedený účet. Také bude zasláno oznámení danému uživateli, kterého jste zmínil, že je uveden v příspěvku. Také tento příspěvek se objeví v sekci @Píšou o mě.

Soukromé zprávy

Můžete poslat soukromou zprávu uživateli dvěma způsoby - buď jejich profil, zvolte v pravém horním rohu tlačítka Odeslat soukromou zprávu nebo při vytváření nového příspěvku, zvolte uživatel (soukromou zprávu) z menu a zadejte uživatelské jméno. Tato zpráva bude odeslána pouze uživateli, nebude vidět ostatním uživatelům v síti. Uživatel obdrží oznámení v záložce Zprávy , a také obdrží oznámení na e-mail.

Tagy v příspěvku

Značkování zpráv je používáno pro označování klíčových slov, které jsou uvedeny v příspěvku, aby byly snadno dohledatelné. Tag vytvoříte pouze tím že před klíčové slovo vložíte symbol #. To znamená, že klíčové slovo je odkaz, který vede na všechny ostatní příspěvky, které obsahuje stejné slovo.

Copyright © 2011 MyDamak.cz · Změnit vzhled ·Sms zdarma do všech sítí · Kontakt
Карта Сайта