Použití systému

Co je to zeď ?

Zeď je místo, kde se ocitnete ihned po přihlášení na MyDamak.cz. Tato stránka zobrazuje poslední aktivitu. Zde si můžete prohlédnout všechny vaše zprávy, příspěvky uživatelů, skupin či externí RSS zdroje.

Zeď je rozdělena do tří sloupců a důležitý obsah je vypsán v prostředním sloupci. Příspěvky můžete filtrovat podle toho co si přejete zobrazit. V pravém sloupci se nacházejí doplňkové informace, například seznam uživatelů, kteří byli naposledy on-line či populární a uložené tagy.

Aktivní sdílení

Aktivní sdílení je první a nejdnou z nejdůležitějších záložek na zdi. Zde můžete sledovat činnosti všech přátel které máte přidány v profilu i aktivitu skupin.

@Píšou o mě

@Píšou o mě je dalším důležitou záložkou pro komunikaci s ostatními uživateli v síti. Pomocí toho filtru příspěvků se zobrazí všechny příspěvky, které uvádějí vaše jméno. Zprávy jsou uspořádány podle času příspěvku.

Zprávy

Soukromé zprávy. Souží k osobní komunikaci mezi vámi a ostatními uživateli. Zprávy mají několik záložek, které si můžete dále filtrovat.

Komentováno

Komentováno pomáhá zpětně procházet mnoho příspěvků které jste komentovali. Tento filtr zobrazí všechny vaše příspěvky, které mají alespoň jeden váš komentář a jsou uspořádány chronologicky podle data a času. Pokud některý z příspěvků mají nový komentář který jste nečetl, uvidíte počet nových kometářů v žluté rámečku, takto můžete snadno sledovat všechny diskuze.

Oblíbené

Funkce oblíbené je velmi užitečné, protože vám pomůže rychle najít příspěvky, které vám připadali důležité nebo zajímavé v síti. Přidání příspěvku do seznamu oblíbených je snadné, stačí kliknout na šedou hvězdičku na pravé straně každého příspěvku. Uvidíte zde pouze příspěvky které jste si zvolili, u oblíbeného příspěvku poté uvidíte žlutou hvezdu.

Rss zprávy

Rss zprávy. Můžete si zobrazit všechny příspěvky, které jsou automaticky importovány prostřednictvím externích zdrojů na profily uživatelů nebo skupin.

Všechno v síti

Všechno v síti vám zobrazí všechny veřejné příspěvky všech uživatelů sítě. Je to užitečný způsob, jak najít nové uživatele nebo skupiny, které by mohly být pro vás zajímavé. Příspěvky jsou seřazeny v chronologickém pořadí.

Copyright © 2011 MyDamak.cz · Změnit vzhled ·Sms zdarma do všech sítí · Kontakt
Карта Сайта